top of page

Environmental protection

План-конспект уроку для 10 класу з англійської мови

за підручником О. Карп'юк

Підсумковий урок

Тема:Захист довкілля

Підтема: Моє портфоліо.

Освітня мета: узагальнити знання учнів про основні екологічні проблеми сьогодення, активізувати вживання лексики по темі, формувати навики говоріння, письма і аудіювання.

Розвиваюча мета: розвивати комунікативну компетенцію учнів шляхом використання автентичних матеріалів.

Виховна мета: виховувати розуміння актуальності проблеми забруднення навколишнього середовища, сприяти розвитку бажання зберегти планету та види, які її населяють.

Обладнання: мультимедійний проектор, учительська презентація, майнд меп по темі, тематичний відеокліп «Earth Song», картки з тестами і питаннями до них, аудіо трек для домашнього завдання.

Тип уроку: узагальнення та систематизація знань.

ХІД УРОКУ

І. Вступна частина

  1. Організаційний момент

Dear children!

Glad to see you today!

How are you today?

Today we have an unusual lesson. There are many guests in our classroom. Great our guests,please.

I expect you will be hardworking and active at this lesson as usually.

  1. Повідомлення теми та мети уроку

Today we are going to discuss and sum up a very important topic, our environment and a great number of problems connected with the world around us.

The proverb of our lesson is a quote of the writer.

You agree with this statement?

ІІ. Основна частина

  1. Майнд меппінг

Our homework was to read the text, learn the words, answer the questions and be ready to discuss the main ideas of it.

What types of disasters you know?

Let's make a mental map using the information you already know.

2.Перегляд відео кліпу Майкла Джексона «Earth Song»

Mentioned the fact that people affect the environment.

Let's watch the clip for the topic.

What impressions ofthe video you have?

What do you feel and what do you thinkabout these problems?

3. Робота з текстом

Check your attention while watching and do exercises to song and read a little about the shootings of this video.

  1. Граматична частина

Я звернула увагу, що коли ви говорили, що потрібно робити у разі того чи іншого природного катаклізму, ви використовували умовні речення.

Які типи умовних речень ви знаєте?

Який тип умовного речення був використаний у вашому мовленні?

Повторимо цей матеріал, виконуючи вправу 1, ст. 108.

  1. Самостійна робота

Let's write a test to see how you learned the material on the topic.

Marks I'll declare on the next lesson.

In addition, be tested your homework for today.

Your task is to divide words on columns.

  • Volcanism

  • Collapses

  • Attrition

  • Heavy Rain

  • Hail

  • Strong heat

  • Drought

  • Hurricane

  • Cyclones

  • Dust storms

  • Heavy snowfalls

  • Strong frost

  • Strong ice

  • Fogs

  • Peat fires

  • dangerous ups and downs of the Black Sea

ІІІ. Заключна частина

  1. Підведення підсумків про отримані знання за тему

To find out what we have achieved for the lesson, let's do the exercise «You can…» on page 109.

  1. Оголошення оцінок

Your marks for today are…

  1. Оголошення домашнього завдання

  • виконати адаптований переклад пісні Майкла Джексона “Еarth song”;

  • у зошиті на друкованій основі виконати В. 1., ст. 66;

  • повторити правила про умовні речення.

  1. Підведення підсумків уроку

Thank you for your work today. Good job! I think our lesson was useful for you. I want you to remember everything we have talked about because it is our duty to do everything for our planet, to save it for our children.


Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Тегов пока нет.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page